Typy bukmacherskie są specjalnością serwisu betsite.pl. Nasz skrypt typujący mecze z niebywałą dokładnością potrafi przewidzieć typy bukmacherskie na najbliższe mecze. Porównując typy bukmacherskie i statystyki betsite.pl, masz szansę wygrać duże pieniądze u bukmacherów internetowych. Dużą oglądalnością cieszą się również popularne typy bukmacherskie, ekskluzywnie wyselekcjonowane przez naszych typerów. Pozostaje nam życzyć wam szczęścia w typowaniu, a my postaramy się pracować nad silnikiem, aby dobierał jak najbardziej trafne typy.

Typy Bukmacherskie

 
DataGospodarzWynikGośćTypKursBukmacher
13-01-06 19:00Barcelona4-0Espanyol1 1.11pinnacle
Przewidywany wynik według Betsite.pl
Barcelona 3 : 1 Espanyol
Czy Barcelona wygra?
Postaw zakład 1000 PLN w Bet-at-home i wygraj 1110 PLN
Wpłać 1600 PLN i odbierz 800 złotych bonusu!
Szanse według Betsite.pl
59%28%13%
Obstawiaj zakłady bukmacherskie! Najlepsze kursy proponowane przez Betsite.pl
@1.11 pinnacle@11.82 pinnacle@26.03 pinnacle
Podsumowanie meczu: Barcelona vs Espanyol wg. betsite.pl
Niedziela, 6 stycznia 2013 roku – Primera Division (18. kolejka)

FC Barcelona - Espanyol Barcelona 4:0 (4:0)

1:0 Xavi Hernandez (10’)
2:0 Pedro (16’)
3:0 Pedro (27')
4:0 Leo Messi (29')

FC Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi (62’ Thiago), Busquets, Iniesta, Pedro (64’ Alexis Sanchez) – Messi, Cesc Fabregas (65’ Villa).

RCD Espanyol: Casilla - Javi Lopez, Colotto, Hector Moreno, Capdevila - Forlin, Baena (58’ Christian Alfonso), Victor Sanchez, Simao (77’ Albin), Verdu (62’ Stuani) i Sergio García.

Wydarzeniem wieczoru był bez wątpienia powrót na ławkę trenerską Tito Villanovy. Pierwszy szkoleniowiec FC Barcelony czuje się coraz lepiej, a na pewno w pełnym powrocie do zdrowia pomagają mu jego piłkarze, którzy grają z każdym następnym spotkaniem coraz lepiej. Dzisiaj FC Barcelona pokonała u siebie w Derbach tego miasta Espanyol. Goście nie mieli absolutnie nic do powiedzenia w tej konfrontacji. W całym meczu oddali tylko jeden celny strzał na bramkę, a posiadanie piłki mieli na poziomie 28%. Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Już po 10. minutach gry FC Barcelona wyszła na prowadzenie. Koronkową akcję „Blaugrany” po podaniu od Andresa Iniesty na gola zamienił Xavi Hernandez. Druga bramka była bardzo podobna do tej. Podopieczni Tito Villanovy „wjechali” z futbolówką w pole karne rywala. Tym razem asystującym był Argentyńczyk Leo Messi, a wykańczającym Pedro. Ten sam zawodnik po kilkunastu kolejnych minutach popisał się znakomitą podcinką nad bramkarzem przeciwników po podaniu Sergio Busquetsa. Wynik tej potyczki ustalił Leo Messi, który perfekcyjnie wykonał rzut karny. Dla argentyńskiego zawodnika było to już 27. trafienie w tych rozgrywkach Primera Division. W drugiej połowie obraz gry wiele się nie zmienił, ale piłkarze z Camp Nou już tak bardzo nie forsowali tempa.

FC Barcelona po zainkasowaniu kompletu „oczek” umocniła się na prowadzeniu w lidze. Aktualnie podopieczni Tito Villanovy mają 52 punkty (17 wygranych i tylko jeden remis). Ich niedzielni rywale – Espanyol nadal znajduje się w strefie spadkowej. Obecnie „Pericos” zajmują 18. lokatę z 15-oma „oczkami” na swoim koncie. W kolejnej serii gier FC Barcelona zagra na wyjeździe w hicie kolejki z Malagą (13. stycznia 2013r.), a Espanyol podejmie u siebie Celtę Vigo (12. stycznia 2013r.).

Zapowiedź meczu: Barcelona vs Espanyol. Typy, zakłady i kursy na Barcelona - Espanyol.

Podopieczni Tito Villanovy sprostali wymaganiom w zeszłym roku. Wiele osób zastanawiało się, jak „Blaugrana” będzie sobie radziła bez Pepa Guardioli i czy nowy trener będzie miał w sobie na tyle charyzmy, aby skutecznie prowadzić tak wielką firmę. Wszelkie obawy mogły mieć uzasadnienie tylko na początku sezonu. Wtedy to FC Barcelona przegrała z Realem Madryt walkę o Superpuchar Hiszpanii, a potem słabo spisywała się także w rozgrywkach Primera Division. W kolejnej części sezonu „Blaugrana” grała już jednak tak, jak nas do tego przyzwyczaiła. Pewnie awansowała do kolejnej rundy Champions League, a w rodzimych rozgrywkach zmierza po kolejny tytuł mistrzowski. W ostatnim spotkaniu w rundzie jesiennej klub z Camp Nou u siebie zmierzy się z Espanyolem, który bardzo długo czeka na zwycięstwo w Derbach. Hiszpańska prasa przewiduje, że na ławkę trenerską wróci już Tito Villanova, który przecież 2 tygodnie temu przeszedł operację związaną z rakiem ślinianki.

Piłkarze z Camp Nou po 17. seriach gier mają na swoim koncie aż 49 punktów. Łatwo z tego wywnioskować, że wygrali 16. potyczek i w tylko jednej zremisowali (2-2 u siebie z Realem Madryt). Podopieczni Tito Villanovy zwyciężyli w 14. potyczkach z rzędu i oczywiście pewnie przewodzą w lidze. Mają już 9 punktów przewagi nad Atletico Madryt i aż 16 nad „Królewskimi”. Tak naprawdę nasza redakcja już dzisiaj mogłaby im dać tytuł mistrzowski, bo dominacja FC Barcelony jest tak wielka, że sądzimy raczej, że ta przewaga jeszcze się może zwiększyć, a w żadnym wypadku stopnieć. W ostatniej potyczce w grudniu „Blaugrana” pokonała na wyjeździe Real Valladolid 3-1 po golach Xaviego, Leo Messiego i Tello. Argentyński napastnik bije każde możliwe rekordy i już teraz dziennikarze zastanawiają się, czy nie zdobędzie w 2013r. 100-tu bramek. Jeśli chodzi o sezon 2012/13, to Argentyńczyk zdobył już 26 bramek i jest to liczba o 9 większa od liczby trafień Radamela Falcao i aż o 12 większa od wszystkich goli w lidze Cristiano Ronaldo. Absolutna dominacja Messiego. Podopieczni Tito Villanovy w meczach u siebie tylko raz stracili punkty (wspomniane już 2-2 z Realem). Poza tym wygrali 7 spotkań (4-1 z Atletico Madryt, 5-1 z Athletic Bilbao, 3-1 z Realem Zragozą, 3-1 z Celtą Vigo, 2-0 z Granadą, oraz 1-0 z Valencią). Dodatkowo w ekipie Barcelony jest coraz mniej kontuzji. Do gry w niedzielnych Derbach już przygotowują się Cesc Fabregas, Adriano i Song.

Espanyol Barcelona w tym meczu nie ma nic do stracenia. „Pericos” zawsze grają w cieniu „Blaugrany”, a w tym sezonie ta różnica jest coraz większa. Piłkarze niedzielnych gości po 17. seriach gier zajmują dopiero 18. lokatę (strefa spadkowa). Na pocieszenie kibicom „Pericos” możemy napisać, że ta ekipa w 4. ostatnich potyczkach nie zaznała ani jednej porażki! Ogólnie w 5. poprzednich kolejkach Espanyol Barcelona zdobył łącznie 6 „oczek” (jedno zwycięstwo, 3 remisy i tylko jedna porażka). W ostatniej serii gier „Pericos” na swoim obiekcie pokonali Deportivo La Corunę 2-0 (bramki Simao i Stuaniego). Espanyol Barcelona kiepsko w tym sezonie spisuje się w meczach wyjazdowych. Piłkarze „Pericos” zanotowali w roli „gościa” tylko jeden triumf (1-0 z Realem Sociedad), 3 remisy (2-2 z Realem Madryt, 1-1 z Realem Valladolid i 0-0 z Granadą) i aż 4 przegrane (1-2 z Valencią, 0-1 z Betisem Sevillą, 2-3 z UD Levante i 1-2 z RCD Mallorcą). Najbardziej znanymi piłkarzami w ekipie gości są obrońca Colotto, oraz pomocnicy: Forlin i Simao.

FC Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego starcia. W poprzednim sezonie „Blaugrana” pokonała u siebie Espanyol aż 4-0 po czterech bramkach fenomenalnego Argentyńczyka Leo Messiego. Na wyjeździe gracze jeszcze Pepa Guardioli tylko jednak zremisowali 1-1. Na bramkę strzeloną przez Cesca Fabregasa odpowiedział w końcówce meczu Vazquez. Co ciekawe gracze z Camp Nou wcale nie mają tak dobre statystyki w potyczkach u siebie z „Pericos”. W ostatnich 6. potyczkach „Blaugrana” wygrała tylko 3 mecze w Derbach, 2 zremisowała i jedno przegrała. Tak czy siak, to jednak zawodnicy Tito Villanovy będą tutaj dominować. Ich zwycięstwo najkorzystniej zostało oszacowane w pinnacle (1.11). Jeśli jednak typujecie tutaj niespodziankę, to i tak powinniście odwiedzić tą stronkę. Podział punktów „stoi” po aż 12.40, a wygrana Espanyolu pozwoliłaby nam się wzbogacić ... 28-krotnie.
Szanse według użytkowników LigaTyperów.pl
Barcelona: 63%Remis: 15%Espanyol: 22%
Oglądaj mecze na żywo i transmisje live na MeczeOnline.pl!
Barcelona - Espanyol online
Kursy na Barcelona
@1.11 williamhill
@1.11 pinnacle
@1.10 bet-at-home
@1.09 bet365
Kursy na remis
@11.82 pinnacle
@10.00 bet365
@10.00 bet-at-home
@9.00 williamhill
Kursy na Espanyol
@26.03 pinnacle
@21.00 bet365
@21.00 williamhill
@14.00 bet-at-home
";
Under/OverBukmacherUnderBukmacherOver
2.5bet3654.20bet3651.22
4pinnacle1.92pinnacle2.00
Statystyki Barcelona
Forma w ostatnich 6 meczach u siebie
W-W-W-W-D-W
Średnia goli w ostatnich 6 meczach u siebie
Strzelonych3.17Straconych1.00
Średnia goli w ostatnich 6 meczach u siebie, oraz w ostatnich 6 meczach na wyjeździe
Strzelonych3.50Straconych1.17
Ilość meczów z rzędu na własnym boisku
Bez porażki6Bez utraty gola0
Mecze u siebieMecze na wyjeździe
Zwycięstwa7/8Zwycięstwa9/9
Remisy1/8Remisy0/9
Porażki0/8Porażki0/9
Statystyki w tabeliGole w tabeli
Ilość Meczów17Strzelone57
Ilość Punktów49Stracone19
Miejsce1Bilans38
Statystyki Espanyol
Forma w ostatnich 6 meczach na wyjeździe
D-D-L-W-D-L
Średnia goli w ostatnich 6 meczach na wyjeździe
Strzelonych0.83Straconych1.00
Średnia goli w ostatnich 6 meczach u siebie, oraz w ostatnich 6 meczach na wyjeździe
Strzelonych1.00Straconych1.25
Ilość meczów z rzędu na wyjeździe
Bez porażki2Bez utraty gola0
Mecze u siebieMecze na wyjezdzie
Zwycięstwa2/9Zwycięstwa1/8
Remisy3/9Remisy3/8
Porażki4/9Porażki4/8
Statystyki w tabeliGole w tabeli
Ilość Meczów17Strzelone19
Ilość Punktów15Stracone26
Miejsce18Bilans-7
Analiza: Barcelona - Espanyol
Typ: over 4
Bukmacher: pinnacle
Kurs: 2.00
Na Camp Nou w 18 kolejce Primera Division doczekaliśmy się derbów Barcelony. Barca podejmuje Espanol i każdy zastanawia się jak wielkim zwycięstwem Barcy zakończy się ten mecz. W poprzednim sezonie Barca wygrała 4:0. Rok wcześniej wygrali 2:0. Statystyki nie dają najmniejszych szans drużynie gości, którzy zmierzą się z najlepszą drużyna na Świecie. Barca to zdecydowany lider. Na koncie mają już 49 punktów i 9 punktów przewagi nad drugim, Athletico Madryt. W lidze wygrali aż 16 z 17 spotkań, punkty tracąc tylko w meczu z Realem Madryt, po remisie 2:2. W 17 meczach zdobyli aż 57 bramek, tracąc tylko 19. Espanol ma tylko 15 punktów i zajmuje 18 pozycję, będąc w strefie spadkowej. W poprzedniej kolejce wygrał u siebie 2:0 z Deportivo. Wcze śniej na Santiago Bernabeu sensacyjnie zremisował 2:2 z Realem. Barca u siebie wygrała 4 ostatnie mecz. W 5 ostatnich meczach z ich udziałem 4 razy padały 4 gole lub więcej! Espanol na wyjeżdzie strzelił 8 goli tracąc 11, raz wygrał, 3 razy remisowała i 4-krotnie przegrywał. Barca to bezwatpienia najbardziej bramkostrzelna drużyna na Świecie. Aby ich powstrzymać trzeba mieć dużo szczęścia i świetnie zgraną defensywę, czego brakuje Espanolowi. Barca u siebie zawsze wygrywa dużą różnicą goli, co i tym razem powinno nastąpić. Typuję grad bramek i over 4 goli.
Autor: aarhus
Ocena popularności meczu 4.0 Ilość analiz 3