Typy bukmacherskie są specjalnością serwisu betsite.pl. Nasz skrypt typujący mecze z niebywałą dokładnością potrafi przewidzieć typy bukmacherskie na najbliższe mecze. Porównując typy bukmacherskie i statystyki betsite.pl, masz szansę wygrać duże pieniądze u bukmacherów internetowych. Dużą oglądalnością cieszą się również popularne typy bukmacherskie, ekskluzywnie wyselekcjonowane przez naszych typerów. Pozostaje nam życzyć wam szczęścia w typowaniu, a my postaramy się pracować nad silnikiem, aby dobierał jak najbardziej trafne typy.

Typy Bukmacherskie

DataMeczWynikSzansaTypBukmacherzy
18-10-20Schalke - Werder Brema0-227%44%29%X??
18-10-20FC Nurnberg - Hoffenheim1-324%47%29%X4.15bet-at-home
18-10-20VfL Wolfsburg - Bayern Monachium1-326%18%56%21.31bet-at-home
18-10-20FC Augsburg - RB Leipzig0-030%26%44%22.21bet-at-home
18-10-20VfB Stuttgart - Borussia Dortmund0-436%36%27%14.06bet-at-home
18-10-20Bayer Leverkusen - Hannover2-259%11%30%11.55bet-at-home
18-10-19Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf7-129%35%36%X3.83bet-at-home
18-10-07RB Leipzig - FC Nurnberg6-062%20%18%11.40bet-at-home
18-10-07Hoffenheim - Eintracht Frankfurt1-265%12%23%11.72bet-at-home
18-10-07SC Freiburg - Bayer Leverkusen0-032%44%24%X3.52bet-at-home
123...236
DataMeczTypSzansaTypBukmacherzy
18-10-21Hertha Berlin - SC Freiburg4-267%12%21%11.89bet-at-home
18-10-21Borussia Monchengladbach - FSV Mainz3-165%21%14%11.58bet-at-home
18-10-26SC Freiburg - Borussia Monchengladbach2-235%35%30%X3.40bet-at-home

Pos.ZespolPkt.Ilosc+-+/-
1.Borussia Dortmund20827819
2.Werder Brema1781587
3.Bayern Monachium1681596
4.RB Leipzig1581697
5.Borussia Monchengladbach1471596
6.Hertha Berlin1471275
7.Eintracht Frankfurt13819127
8.Hoffenheim10814131
9.FC Augsburg9814131
10.FSV Mainz97440
11.VfL Wolfsburg981114-3
12.SC Freiburg87913-4
13.Bayer Leverkusen88915-6
14.FC Nurnberg88819-11
15.Schalke68511-6
16.Hannover681016-6
17.VfB Stuttgart58617-11
18.Fortuna Dusseldorf58618-12