Typy bukmacherskie są specjalnością serwisu betsite.pl. Nasz skrypt typujący mecze z niebywałą dokładnością potrafi przewidzieć typy bukmacherskie na najbliższe mecze. Porównując typy bukmacherskie i statystyki betsite.pl, masz szansę wygrać duże pieniądze u bukmacherów internetowych. Dużą oglądalnością cieszą się również popularne typy bukmacherskie, ekskluzywnie wyselekcjonowane przez naszych typerów. Pozostaje nam życzyć wam szczęścia w typowaniu, a my postaramy się pracować nad silnikiem, aby dobierał jak najbardziej trafne typy.

Typy Bukmacherskie

DataMeczWynikSzansaTypBukmacherzy
18-10-20Huddersfield Town - Liverpool0-16%30%64%21.30bet-at-home
18-10-20Wolves - Watford0-261%24%15%11.73bet-at-home
18-10-20West Ham - Tottenham0-132%14%55%21.89bet-at-home
18-10-20Newcastle - Brighton0-126%44%30%X3.07bet-at-home
18-10-20Manchester City - Burnley5-067%24%9%11.06bet-at-home
18-10-20Cardiff City - Fulham4-221%56%23%X3.39bet-at-home
18-10-20Bournemouth - Southampton0-058%17%26%12.11bet-at-home
18-10-20Chelsea Londyn - Manchester United2-255%23%23%11.70bet-at-home
18-10-07Liverpool - Manchester City0-024%48%27%X3.49bet-at-home
18-10-07Southampton - Chelsea Londyn0-315%27%58%21.58bet-at-home
123...302
DataMeczTypSzansaTypBukmacherzy
18-10-21Everton - Crystal Palace2-142%24%33%11.78bet-at-home
18-10-22Arsenal Londyn - Leicester3-171%0%29%11.55bet-at-home

Pos.ZespolPkt.Ilosc+-+/-
1.Manchester City23926323
2.Liverpool23916313
3.Chelsea Londyn21920713
4.Tottenham2191679
5.Arsenal Londyn18819109
6.Bournemouth17916124
7.Watford16913121
8.Wolves159981
9.Manchester United1491516-1
10.Leicester12814122
11.Everton12813121
12.Brighton1191013-3
13.Burnley891017-7
14.Crystal Palace7859-4
15.West Ham79814-6
16.Southampton69614-8
17.Cardiff City59819-11
18.Fulham591125-14
19.Huddersfield Town39418-14
20.Newcastle29614-8