 |
Typy Bukmacherskie |
|
| Data | Gospodarz | Wynik | Gość | Typ | Kurs | Bukmacher |
 | 14-01-29 20:00 | Athletic Bilbao | 1-2 | Atletico Madryt | 2  | 2.30 | bet-at-home |    |
Szanse według Betsite.pl |
33% | 28% | 39% |
Szanse według użytkowników LigaTyperów.pl |
Athletic Bilbao: 16% | Remis: 34% | Atletico Madryt: 49% |
";
Analiza: Athletic Bilbao - Atletico Madryt | Typ: 1 | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 3.20 | Mecz zapowiada się po prostu kapitalnie. Bilbao w tym sezonie na swoim stadionie ma bilans 9-2-0 i bilans bramkowy 27-11. 5 ostatnich spotkań to 5 wygranych, m.in. z Barceloną 1-0 i bilans bramkowy 15-5. Atletico na wyjazdach ma bilans 8-1-1 i bilans bramkowy 18-7. 5 ostatnich spotkań to 4 wygrane i remis i bilans bramkowy 10-4. W pierwszym meczu Atletico wygrało u siebie 1-0, ale teraz czeka ich bardzo ciężki wyjazd. Moim zdaniem Bilbao wygra ten mecz. Są w świetnej dyspozycji, do gry wrócił Muniain, czyli jeden z liderów tej drużyny. Na swoim stadionie Baskowie są niesamowicie trudni do pokonania, wspierają ich fantastyczni kibice. W bezpośrednich meczach między tymi ekipami w 7 ostatnich starciach wygrywała ekipa grająca u siebie. Bilbao może wygrać ten mecz, ale wcale nie musi awansować. Moim zdaniem wynik 2-1 dla gospodarzy jest bardzo prawdopodobny. Gospodarze zagrają bez Toquero i Albizuy, a goście bez Suareza i Juanfrana. Bilbao w 2 ostatnich meczach u siebie z Atletico wygrywało 3-0. Według mnie także tym razem rozstrzygną na swoją korzyść ten pojedynek. | Autor: Brzuszek |
Analiza: Athletic Bilbao - Atletico Madryt | Typ: 1 | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 3.12 | Atlético Madryt to niewątpliwie rewelacja tego sezonu, nikt chyba przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek nie spodziewał się, że podopieczni Diego Simeone będą grali jak równy z równym z Barceloną i Realem Madryt oraz będą im dotrzymywać kroku w ligowej tabeli. Do tego dodajmy jeszcze bardzo dobre występy w Copa del Rey oraz Lidze Mistrzów i mamy drużynę, która naprawdę może namieszać w tym sezonie. Ostatnio jednak widzimy, że daje się odczuć krótka ławka rezerwowych tej drużyny, zwycięstwa nie są już tak przekonujące jak jeszcze kilka miesięcy temu a i coraz częściej Atlético Madryt ma problemy z ich odniesieniem (i nie zawsze się to udaje). Dziś stają przed kolejnym bardzo ciężkim zadaniem bowiem zagrają na San Mamés przeciwko Athletic Bilbao, drużynie w która w ostatnim czasie złapała wiatr w żagle i gra jak natchniona.
Podopieczni Ernesto Vilaverde szczególnie u siebie imponują, przypomnę tylko, że potrafili pokonać FC Barcelonę 1-0, a ich sam bilans w meczach ligowych przed własną publicznością to aktualnie 9 zwycięstw, 2 remisy i 0 porażek (w bramkach 27-11). Warto również odnotować, że pierwszy mecz tych ekip w Madrycie zakończył się zwycięstwem Atlético 1-0, ale piłkarze Bilbao już dwukrotnie w tym sezonie odrabiali straty poniesione na obiekcie rywala u siebie (z Betisem i Celtą Vigo) i tym samym awansowali do kolejnej rundy Pucharu Króla. Kto wie może dziś będzie podobnie?
Tym bardziej, że San Mamés nie jest obiektem, który miło wspomina ekipa Diego Simeone, w poprzednim sezonie przegrali tu 0-3, podobny wynik miał również miejsce sezon wcześniej. Można więc napisać, że atut własnego boisk w tym przypadku może mieć znaczenie.
Warto również popatrzeć na kadry obu drużyn. Gości dziś zagrają bez Ólivera Torresa, Josuha Guilavogui i Tiago ale też bez Ardy Turana - wszyscy Ci piłkarze zostali w Madrycie i leczą mniejsze lub większe urazy. W kadrze natomiast znalazł się dawno niewidziany Mario Suárez. Ernesto Vilaverde natomiast powołał możliwie najmocniejszy skład, brakuj w nim jedynie kontuzjowanego Gaizka Toquero a także Unai Albizua, Xabier Etxeita, Enric Saborit oraz Borja Ekiza, którzy nie zmieścili się w kadrze meczowej. W porównaniu z pierwszym meczem do kadry wraca natomiast Iker Muniain co na pewno będzie sporym wzmocnieniem ataku drużyny Basków.
Oczywiście granie w tym spotkaniu zwycięstwa Bilbao jest dość ryzykowne, bowiem Atlético Madryt licząc wszystkie rozgrywki w tym sezonie w jakich występuje przegrało tylko raz (w lidze przeciwko Espanyolowi) ale jak już wspomniałem San Mamés to obiekt na którym w ostatnich dwóch sezonach zespołowi z Madrytu grało się bardzo ciężko, ponadto samo Bilbao jest w naprawdę niesamowitej dyspozycji w ostatnich tygodniach i stać tą drużynę na odrobienie strat z pierwszego spotkania (skoro potrafili ograć u siebie Barcelonę dlaczego mieliby tego nie powtórzyć z Atlético Madryt?). Grając w tym meczu na Bilbao biorę też pod uwagę, że forma jaką ostatnio prezentuje drużyna Diego Simeone nie jest już tak wysoka jak jeszcze na początku grudnia, chociażby ostatni mecz z Vallecano, wygrany 4-2, ale przecież nic w tym meczu ekipa Atlético wielkiego nie pokazała, a straciła 2 bramki (mogła nawet 3 ale rywal nie wykorzystał rzutu karnego). We wcześniejszych meczach też tego błysku nie było widać, natomiast Bilbao ostatnio jest na fali i liczę, że to właśnie drużyna Ernesto Vilaverde awansuje do półfinału Pucharu Króla gdzie zmierzy się z Realem Madryt. | Autor: krz-widzew |
Analiza: Athletic Bilbao - Atletico Madryt | Typ: X | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 3.20 | Athletic Bilbao - Atletico Madryt a wiec rewanzowe spotkanie o Puchar Krola.W pierwzsym meczu u siebie ekipa Atletico Madryt zwyciezyla 1-0 i dzisiaj bedzie bronic tego wyniku ktory da jej awans do polfinalu.Ale nie bedzie dzisiaj wcale latwo i przewiduje ciezki wyrownany mecz zakonczony remisem.A gospodarze w tym sezonie sa naprawde mocni bo na przyklad w Primiera Division u siebie jescze nie przegrali i na 11 meczy 9 wygranych i 2 remisy a przegrala tu miedzy innymi Barcelona 1-0.Tak wiec do odrobienia dzisiaj jedna bramka i mamy dogrywke,wiec zadanie calkiem wykonalne.Jednak rywal takze ten sezon znakomity i ekipa ktora w lidze na wyjazdach radzi sobie rownie dobrze co Athletic Bilbao u siebie.Madryt na wyjazdach na 10 meczy 8 wygranych remis i porazka a wiec swietnie.Co moze wyjsc gdy spotykaja sie tak swietnie dysponowane zesply...?Na moje zaciety mecz i wynik remisowy.Typuje remis 1-1. | Autor: szymontom |
Ocena popularności meczu 4.0
Ilość analiz 3
|
| |
|