Typy bukmacherskie są specjalnością serwisu betsite.pl. Nasz skrypt typujący mecze z niebywałą dokładnością potrafi przewidzieć typy bukmacherskie na najbliższe mecze. Porównując typy bukmacherskie i statystyki betsite.pl, masz szansę wygrać duże pieniądze u bukmacherów internetowych. Dużą oglądalnością cieszą się również popularne typy bukmacherskie, ekskluzywnie wyselekcjonowane przez naszych typerów. Pozostaje nam życzyć wam szczęścia w typowaniu, a my postaramy się pracować nad silnikiem, aby dobierał jak najbardziej trafne typy.

Typy Bukmacherskie

DataGospodarzWynikGośćTypKursBukmacher
19-01-17 21:30Barcelona3-0Levante1 1.07bet-at-home
Przewidywany wynik według Betsite.pl
Barcelona 4 : 0 Levante
Czy Barcelona wygra?
Postaw zakład 1000 PLN w Bet-at-home i wygraj 1070 PLN
Wpłać 1600 PLN i odbierz 800 złotych bonusu!
Szanse według Betsite.pl
85%10%5%
Obstawiaj zakłady bukmacherskie! Najlepsze kursy proponowane przez Betsite.pl
@1.07 bet-at-home@9.07 bet-at-home@19.54 bet-at-home
Szanse według użytkowników LigaTyperów.pl
Barcelona: 63%Remis: 11%Levante: 26%
Kursy na Barcelona
@1.07 bet-at-home
Kursy na remis
@9.07 bet-at-home
Kursy na Levante
@19.54 bet-at-home
Under/OverBukmacherUnderBukmacherOver
1.5bet-at-home8.58bet-at-home1.04
2.5bet-at-home4.38bet-at-home1.17
3.5bet-at-home2.50bet-at-home1.47
4.5bet-at-home1.69bet-at-home2.04
5.5bet-at-home1.32bet-at-home3.10
Analiza: Barcelona - Levante
Typ: under 4.5
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.79
Ostatni z rewanżów 1/8 finału pucharu króla. Pierwsze spotkanie zakończyło się nieoczekiwanym zwycięstwie, Levante 2:1. Prawdopodobnie tamten wynik nie będzie miał znaczenia w kontekście awansu, bo Barcelonie wystarczy teraz nawet 1:0 lub handicap +1 co moim zdaniem spokojnie osiągnie. Myślę, że jednak są przesłanki by sądzić, że nie zobaczymy tu hokejowego wyniku. Kilka dni temu, w przypadku meczu Eibarem pisałem, że Barca wielkich wyników ostatnio nie osiąga i to się potwierdziło zwycięstwem 3:0. Levante jest drużyną bardzo defensywnie nastawioną co pokazało tydzień temu z Barcą i kilka dni temu z Atletico kiedy to na wyjeździe przegrali tylko 1:0. W tym meczu zapewne ponownie będą murować bramkę i myślę, że Barca więcej niż 3 razy ich nie ukąsi. Natomiast ze strony Levante wątpię byśmy zobaczyli jakiegokolwiek, a już jeżeli to maksymalnie jednego. Tak więc ogólnie wysoki under po zaproponowanym kursie wygląda zachęcająco.
Autor: under
Analiza: Barcelona - Levante
Typ: under 4.5
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.65
Rewanż piątej rundy hiszpanskiego Pucharu Hiszpanii,czyli o Puchar Króla.Do przeanalizowania biorę mecz Barcelony z Levante,pierwszy mecz zakonczył się niespodziewanym zwyciestwem Levante 2-1.Widzę dosyć interesujący kurs na aż under 4.5 gola w meczu i taki też postawię.Nie przewiduje zbytnio wielkiej strzelaniny bramkowej podczas tego meczu,bo Barcelonie wystarczy skromne 1-0(choc wiadomo,że będą dążyć do tego 2-0 na spokojnie).Wiele meczów czeka Barce w najbliższym czasie,wiec będą chcieli jak najszybciej strzelić tego jednego,dwa gole i kontrolowac mecz,ale nie wiadomo jaki skład wyjdzie na pierwszy mecz wyszło kilku rezerwowych którzy nie mają az takiej jakosci jak wielu byłych i obecnych graczy Barcy,no i kolejny argument,że Levante ma korzystny wynik z pierwszego meczu no i trzeba się spodziewać,że całą drużyną się zamurują pod własną bramką,dopóki Barca nie strzeli pierwszego gola tak będzie mozolne kruszenie muru,a jak rozkruszą to i tak nie spodziewam się wyniku rzędu 5-0.
Autor: Dziadyga
Ocena popularności meczu 4.0 Ilość analiz 2