Typy bukmacherskie są specjalnością serwisu betsite.pl. Nasz skrypt typujący mecze z niebywałą dokładnością potrafi przewidzieć typy bukmacherskie na najbliższe mecze. Porównując typy bukmacherskie i statystyki betsite.pl, masz szansę wygrać duże pieniądze u bukmacherów internetowych. Dużą oglądalnością cieszą się również popularne typy bukmacherskie, ekskluzywnie wyselekcjonowane przez naszych typerów. Pozostaje nam życzyć wam szczęścia w typowaniu, a my postaramy się pracować nad silnikiem, aby dobierał jak najbardziej trafne typy.

Typy Bukmacherskie

 
DataGospodarzWynikGośćTypKursBukmacher
13-07-14 16:00Karlsruher SC2-1Valencia2 1.90bet-at-home
Przewidywany wynik według Betsite.pl
Karlsruher SC 1 : 2 Valencia
Czy Valencia wygra?
Postaw zakład 1000 PLN w Bet-at-home i wygraj 1900 PLN
Wpłać 1600 PLN i odbierz 800 złotych bonusu!
Szanse według Betsite.pl
27%27%47%
Obstawiaj zakłady bukmacherskie! Najlepsze kursy proponowane przez Betsite.pl
@3.30 bet-at-home@3.30 bet-at-home@1.90 bet-at-home
Szanse według użytkowników LigaTyperów.pl
Karlsruher SC: 7%Remis: 16%Valencia: 77%
Kursy na Karlsruher SC
@3.30 bet-at-home
Kursy na remis
@3.30 bet-at-home
Kursy na Valencia
@1.90 bet-at-home
";
Analiza: Karlsruher SC - Valencia
Typ: 2
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.61
Jutro kolejny mecz towarzyski w którym zmierzą się Karlsruher z Valencia. Piłkarze z Niemiec rozegrali do tej pory 6 meczy sparingowych w których to 4 mecze wygrali , 1 mecz zremisowali, oraz 1 mecz przegrali, w swojej lidze ( 3. Liga ) zajęli 1 miejsce i awansowali do 2 Bundesligi. Co do graczy z Hiszpanii , to będzie ich pierwsze spotkanie towarzyski , także dowiemy się dopiero w jakiej formie są ,w swojej lidze zakończyli rozgrywki na 5 pozycji, i będą grali w Lidze Europy. Zdaniem bukmacherów patrząc na kursy to faworytem są piłkarze z Hiszpanii, choć jak dla mnie to i tak jest wysoki kurs , obie ekipy grają na różnych poziomach , 3 Bundesligi nie ma co porównywać do Primera Division, ale trzeba pamiętać że to są mecze tylko kontrolne i tu każdy jeden wynik może paść , ale nie uważam by Valencja dała się ograć 3-cio ligowcowi , myślę że to powinien być łatwy mecz dla Valencji. Mój typ to wygrana piłkarzy z Hiszpanii
Autor: arones77
Analiza: Karlsruher SC - Valencia
Typ: 2
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.90
Dla zespołu Karlsruher jest nie lada wyzwaniem rozegranie meczu towarzyskiego z uczestnikiem ostatniej edycji ligi mistrzów Valencią CF.Niemiecki zespół awansował w ostatnim sezonie do 2 Bundesligi ,będąc najsilniejszą drużyną w 3 lidze.Karlsruher rozegrał dotąd 6 sparingów,z drużynami na swoim poziomie.W nich wygrał 4 spotkania,z Videoton,St Gallen,Pribram (po 1:0) i Darmstadt 3:0,zremisował z Sandhausen 1:1 i przegrał z Vaslui 0:1.Mecze ogólnie mało atrakcyjne ,bo wystarczy spojrzeć na ilość bramek w każdym meczu,co jednak nie zmienia faktu,że Karlsruher dobrze spisuje się w okresie przygotowawczy.Na przeciwko niego stanie jednak Valencia,która chce powalczyć ponownie o udział w LM,a w nowym sezonie musi się "zadowolić" ligą europejską.Do drużyny dołączyli już Feghouli,Banega i Romeu i zespół w całości przygotowuje się do sezonu.Valencia ma nowego trenera,więc jest to okazja dla zawodników,którzy mało grają,aby przypodobać się nowemu szkoleniowcowi ."Nietoperze" mają o wiele lepszy skład jak i rezerwowych niż Karlsruher i mimo tego,że dla Niemców jest to już 7 sparing to jednak są oni beniaminkiem 2 bundesligi i wydaje mi się,że Valencia nie powinna mieć wielkich kłopotów z pokonaniem rywali.Mój typ 1:3.
Autor: maniek_1995
Analiza: Karlsruher SC - Valencia
Typ: 2
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.90
Dzisiaj o 16:00 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz towarzyski. Niemieckie Karlsruher zmierzy się z Hiszpańską Valencią. Niemiecki zespół to drużyna, która jeszcze w poprzednim sezonie grała w 3 Bundesligi. Natomiast Valencia to czołowy klub z Premiera Division, regularnie występujący w Lidze Mistrzów. Typuję w tej towarzyskiej potyczce na wygraną gości z Katalonii. Po pierwsze obie drużyny dzieli przepaść. Niemiecki zespół rywalizuje z takimi zespołami jak Babelsberg, Munster czy Erfurt. Od nowego sezonu będą grali w 2 Bundeslidze. Nie czyni to z nich jednak drużyny, która może stoczyć wyrównany bój z Valencią. Po drugie Karsruher już w następny weekend będzie grało swój pierwszy mecz ligowy. Zapewne żaden z piłkarzy nie będzie grał na 100% możliwości aby nie złapać głupiej kontuzji, która mogła by go wykluczyć na dłuższy czas gry w 2 Bundeslidze. Niemcy zagrali sporo meczy towarzyskich jednak były to drużyny z Węgier, Szwajcarii i niższych lig niemieckich. Dzisiaj czeka ich najpoważniejszy sprawdzian. Valencia póki co nie grała meczy kontrolnych ale tacy gracze jak Jonas, Valdez, Gago czy Piatti powinni przechylić szalę zwycięstwa na stronę Valencii. Moim zdaniem kursy na gości są sporą pomyłką bukmacherów i spotkanie to zakończy się przekonywującą wygraną ekipy z Hiszpanii. Mój typ to 0:2 dla gości.
Autor: Patrol22
Ocena popularności meczu 4.0 Ilość analiz 3