Typy bukmacherskie są specjalnością serwisu betsite.pl. Nasz skrypt typujący mecze z niebywałą dokładnością potrafi przewidzieć typy bukmacherskie na najbliższe mecze. Porównując typy bukmacherskie i statystyki betsite.pl, masz szansę wygrać duże pieniądze u bukmacherów internetowych. Dużą oglądalnością cieszą się również popularne typy bukmacherskie, ekskluzywnie wyselekcjonowane przez naszych typerów. Pozostaje nam życzyć wam szczęścia w typowaniu, a my postaramy się pracować nad silnikiem, aby dobierał jak najbardziej trafne typy.

Typy Bukmacherskie

DataGospodarzWynikGośćTypKursBukmacher
18-11-08 21:00Bayer Leverkusen1-0FC Zurich1 1.31bet-at-home
Przewidywany wynik według Betsite.pl
Bayer Leverkusen 3 : 0 FC Zurich
Czy Bayer Leverkusen wygra?
Postaw zakład 1000 PLN w Bet-at-home i wygraj 1310 PLN
Wpłać 1600 PLN i odbierz 800 złotych bonusu!
Szanse według Betsite.pl
73%16%11%
Obstawiaj zakłady bukmacherskie! Najlepsze kursy proponowane przez Betsite.pl
@1.31 bet-at-home@5.49 bet-at-home@8.08 bet-at-home
Szanse według użytkowników LigaTyperów.pl
Bayer Leverkusen: 63%Remis: 19%FC Zurich: 19%
Kursy na Bayer Leverkusen
@1.31 bet-at-home
Kursy na remis
@5.49 bet-at-home
Kursy na FC Zurich
@8.08 bet-at-home
Under/OverBukmacherUnderBukmacherOver
0.5bet-at-home11.09bet-at-home1.01
1.5bet-at-home5.55bet-at-home1.11
2.5bet-at-home2.76bet-at-home1.39
3.5bet-at-home1.74bet-at-home1.98
4.5bet-at-home1.31bet-at-home3.15
5.5bet-at-home1.12bet-at-home5.32
Analiza: Bayer Leverkusen - FC Zurich
Typ: over 4.5
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 3.15
Czwarta kolejka Ligi Europy.Drużyna Bayeru z Leverkusen zmierzy się z Zurich.W tym meczu zdecydowałem się na typ over 4.5 gola w meczu! Jest to niezwykle prawdopodobny typ mimo,że linia wysoka.Bayer po fatalnym początku sezonu nagle się obudził i grają koncertowo,strzelają mnóstwo bramek,tracą też sporo.Ciekawostką taka,że w ostatnich pięciu meczach drużyny Bayeru wpadło aż 5.4 gola na mecz! statystyka rewelacyjna dla zwykłego zjadacza chleba,neutralnego kibica do oglądania tej drużyny.Zurich może się poszczycić...jeszcze większą średnią liczbą bramek w ostatnich pięciu meczach,bo aż..5.6 gola na mecz! Drużyna z Zurichu gra niezwykle ofensywnie a obrone też mają dziurawą jak szwajcarski ser.No i przede wszystkim w pierwszym meczu tych drużyn był wynik 3-2 dla Zurich,więc też oczywiscie 5 goli w meczu i nie wydaje mi sie,żeby dziś było inaczej.Te zespoły obecnie mają we krwi atakowanie i jeszcze raz atakowanie i to jest chyba przeznaczenie obecnie,żeby stawiac overki bramkowe w meczach tych drużyn.Postawiłem over 4.5 gola,ale jak będzie over 5.5 gola też się nie zdziwie.A kurs jest fantastyczny na to 4.5 gola,więc warto bardzo zaryzykować.
Autor: Dziadyga
Analiza: Bayer Leverkusen - FC Zurich
Typ: over 3.5
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.98
WIELCY ZDOBYWCY. Niebywałe ilości bramek możemy ujrzeć patrząc na ostatnie spotkania tych dwóch drużyn. Również ich pierwsze zakończyło się imponującym wynikiem 3:2. Czy i dzisiejszego wieczoru zagwarantują nam deszcz bramek? Moim zdaniem tak. Ogromny pressing, skuteczność ale i również nie do końca "szczelna" defensywa - to możemy właśnie powiedzieć patrząc na poprzednie spotkania Bayeru Leverkusen oraz FC Zurich. Bayer grając u siebie tylko w czterech ostatnich spotkaniach zdobył 9 oraz stracił 12 bramek! Zurich z kolei przynajmniej 4 bramki na mecz notuje w KAŻDYM z siedmiu ostatnich spotkań na różnych frontach. Czy te imponujące serie zostaną kontynuowane dzisiejszego wieczoru? Według mnie jak najbardziej. Dlatego też rozsądnym oraz w miarę pewnym typem na ten mecz jest według mnie zakład na liczbę bramek, mianowicie na co najmniej 4. Spodziewam się zaciętej walki z obu stron, która powinna zaowocować w kilka ładnych bramek w wykonaniu obu zespołów.
Autor: Mckoviackx
Ocena popularności meczu 4.0 Ilość analiz 2