| Data | Gospodarz | Wynik | Gość | Typ | Kurs | Bukmacher |
 | 15-04-16 21:05 | VfL Wolfsburg | 1-4 | Napoli | 1  | 1.76 | bet-at-home |    |
Szanse według Betsite.pl |
55% | 24% | 21% |
Zapowiedź meczu: VfL Wolfsburg vs Napoli. Typy, zakłady i kursy na VfL Wolfsburg - Napoli.
Chyba w najciekawszej parze ćwierćfinałowej zagrają ze sobą piłkarze Wolfsburga i Napoli. Eksperci uważają, że triumfator tego dwumeczu może nawet wygrać całe rozgrywki. Bez wątpienia losy awansu do półfinału tej edycji Ligi Europy w dużej mierze będą zależały od wyniku pierwszej potyczki na Volkswagen Arena. Kogo może w niej zabraknąć? W drużynie „Wilków” obecnie kontuzjowani są Felipe Lopes oraz Aaron Hunt. Z kolei wśród ekipy z Neapolu na uraz narzeka tylko Michu.
Gracze „Wilków” mają naszym zdaniem spore szanse na zdobycie w tej potyczce premierowego trafienia (kurs 1.57 w bukmacherze ComeOn). Wtedy ich gra na pewno by się uspokoiła i byłoby im łatwiej zrealizować swój cel, czyli pewnie pokonać SSC Napoli. W 1/16 finału Ligi Europy podopieczni Dietera Heckinga mierzyli się ze Sportingiem Lizbona. Na Volkswagen Arena było 2-0 dla „Wilków”, a w rewanżu padł bezbramkowy remis. Z kolei w 1/8 finału gracze z Wolfsburga rywalizowali z Interem Mediolan. U siebie podopieczni Dietera Heckinga triumfowali 3-1 (Naldo, Kevin De Bruyne dwukrotnie - Rodrigo Palacio). Z kolei w rewanżu „Wilki” wygrały 2-1 (Daniel Caligiuri, Nicklas Bendtner - Rodrigo Palacio). Kilka dni temu podopieczni Dietera Heckinga pokonali na swoim terenie - na krajowym „podwórku”- Stuttgart 3-1 (Ricardo Rodriguez dwukrotnie; w tym jeden gol z rzutu karnego, Andre Schuerrle - Martin Harnik). Obecnie gracze „Wilków” zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli niemieckiej Bundesligi. Po 27. seriach gier podopieczni Dietera Heckinga zgromadzili na swoim koncie 57 punktów, na które złożyło się 17 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażki. Ogólny bilans bramkowy drużyny z Wolfsburga to 60 goli zdobytych i 30 straconych. W meczach „domowych” zawodnicy „Wilków” sprawdzali się w tym sezonie ligowym 14 razy. Jak na razie podopieczni Dietera Heckinga zanotowali 12 wiktorii (3-1 z VfB Stuttgart, 3-0 z SC Freiburg, 2-1 z Herthą Berlin, 3-0 z TSG Hoffenheim, 4-1 z Bayernem Monachium, 2-1 z FC Koeln, 1-0 z Borussią Moenchengladbach, 2-0 z Hamburgerem SV, 3-0 z FSV Mainz, 1-0 z FC Augsburg, 2-1 z Werderem Bremą i 4-1 z Bayerem Leverkusen), 2 remisy (1-1 z SC Paderborn oraz 2-2 z Eintrachtem Frankfurt) i 0 porażek. Z kolei w poprzednim sezonie ligowym piłkarze z Wolfsburga grali na swoim terenie 17-krotnie. Finalnie zawodnicy tego klubu odnieśli 11 triumfów (3-1 z Borussią Moenchengladbach, 4-1 z Norymbergą, 2-1 z Eintrachtem Frankfurt, 3-1 z Bayerem Leverkusen, 3-0 z FSV Mainz, 3-1 z VfB Stuttgart, 2-1 z Borussią Dortmund, 4-0 z Schalke 04 Gelsenkirchen, 2-0 z Herthą Berlin, 2-1 z TSG Hoffenheim oraz 3-0 z Werderem Bremą), 3 remisy (2-2 z SC Freiburg, 1-1 z FC Augsburg oraz 1-1 z Hamburgerem SV) i 3 przegrane (1-6 z Bayernem Monachium, 1-3 z Hannoverem 96 i 0-2 z Eintrachtem Brunszwik). W 5. ostatnich meczach w Bundeslidze zawodnicy tej drużyny zanotowali 3 wygrane, jeden podział „oczek” i jedną porażkę. Aktualnie najlepszym strzelcem w tej ekipie jest Bas Dost, który zdobył 13 bramek.
Jesteśmy przekonani, że podopieczni Rafaela Beniteza będą zadowoleni nawet z remisu w tym meczu - już nie wspominając ich ewentualnej wiktorii. Podwójna szansa (x2) znakomicie została oszacowana w bukmacherze ComeOn (kurs 1.95). W fazie pucharowej gracze z Neapolu rozprawili się już z dwoma przeciwnikami. W 1/16 finału podopieczni Rafaela Beniteza wyeliminowali turecki Trabzonspor (4-0 na wyjeździe i 1-0 u siebie). Z kolei w następnej rundzie mierzyli się z rosyjskim Dynamo Moskwa. Na Stadionie im. Świętego Pawła gospodarze wygrali 3-1 (Gonzalo Higuain trzykrotnie; w tym jeden gol z rzutu karnego - Kevin Kuranyi). W rewanżu było zaś 0-0 i Włosi awansowali dalej. Kilka dni temu podopieczni Rafaela Beniteza przegrali w meczu ligowym z AS Roma 0-1 (Miralem Pjanić). Aktualnie gracze SSC Napoli zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli włoskiej Serie A. Po 29. seriach gier podopieczni Rafaela Beniteza zgromadzili tylko 47 punktów, na które złożyło się 13 zwycięstw, 8 remisów i 8 porażek. Ogólny bilans bramkowy ekipy z Neapolu to 47 goli zdobytych i 37 straconych. W meczach wyjazdowych zawodnicy ze Stadionu im. Świętego Pawła grali w tym sezonie ligowym 15 razy. Jak na razie podopieczni Rafaela Beniteza odnieśli 6 wygranych (2-1 z Chievo Werona, 1-0 z Lazio Rzym, 4-1 z Ceseną Calcio, 1-0 z Fiorentiną Calcio, 2-1 z Genoą CFC oraz 1-0 z US Sassuolo), 3 remisy (1-1 z Sampdorią Genua, 1-1 z Atalantą Bergamo i 2-2 z Interem Mediolan) i 6 porażek (0-1 z AS Roma, 0-2 z Hellas Werona, 0-1 z Torino FC, 1-3 z US Palermo, 0-2 z AC Milan i 0-1 z Udinese Calcio). Tymczasem w poprzednich rozgrywkach ligowych piłkarze SSC Napoli rywalizowali w roli „gościa” 19 razy. Finalnie podopieczni Rafaela Beniteza zanotowali 10 wiktorii (5-2 z Sampdorią Genua, 4-2 z Catanią Calcio, 1-0 z Torino FC, 2-0 z US Sassuolo, 3-0 z Hellas Werona, 4-2 z Lazio Rzym, 2-1 z Fiorentiną Calcio, 2-0 z Genoą CFC, 2-1 z AC Milan i 4-2 z Chievo Werona), 5 podziałów „oczek” (1-1 z Interem Mediolan, 1-1 z Udinese Calcio, 1-1 z Livorno, 2-2 z Bolonią i 1-1 z Cagliari Calcio) i 4 przegrane (0-1 z Parmą FC, 0-3 z Atalantą Bergamo, 0-3 z Juventusem Turyn i 0-2 z AS Roma). W 5. poprzednich spotkaniach w Serie A gracze z Neapolu zanotowali 0 wygranych, 2 remisy i 3 porażki. Obecnie najwięcej bramek dla ekipy ze Stadionu im. Świętego Pawła strzelił Gonzalo Higuain, którzy zdobył 13 goli.
Ostatni raz te ekipy grały ze sobą 3 sierpnia 2010 roku. Wtedy to w potyczce towarzyskiej piłkarze SSC Napoli wygrali z zawodnikami Wolfsburga 2-1. Teraz faworytami w internetowym bukmacherze ComeOn do wiktorii są gracze „Wilków” (kurs 1.74). Podział punktów „stoi” tam po 3.75, a wiktoria zawodników z Neapolu po 4.50. |
Szanse według użytkowników LigaTyperów.pl |
VfL Wolfsburg: 60% | Remis: 15% | Napoli: 25% |
";
Analiza: VfL Wolfsburg - Napoli | Typ: over 3.5 | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 2.79 | pierwszy mecz 1/4 finału Ligi Europy. Ciężko tutaj wskazać faworyta do awansu, chociaż bukmacherzy delikatnie wskazują drużynę z Niemiec. Niewątpliwie zwycięzca tego dwumeczu będzie jednym z głównych (o ile nie głównym) kandydatów do wygranej w całych rozgrywkach. Zajmijmy się jednak pierwszym meczem na Volkswagen Arenie. Forma Wilków jest na wiosnę imponująca - i to już od pierwszego spotkania, kiedy rozgromili Bayern 4-1. W Bundeslidze sytuacja klarowna - na koniec sezonu drugie miejsce, ni mniej ni więcej, co pozwala skupić się na LE. U siebie zielono-biali są bardzo mocni - 9 zwycięstw z rzędu, w których strzelili aż 25 goli. Potencjał ofensywny tego zespołu jest przeogromny: kupiony zimą za 30mln Euro Schurrle, najlepszy asystent Bundesligi de Bruyne, walczący o koronę króla strzelców Dost (plus jego zmiennik Bendtner) czy młody Niemiec Arnold. Obrona jest słabsza co powoduje dość wysokie wyniki w meczach Wolfsburga, przypomnijmy m.in. 5-3 z Werderem, 5-4 z Leverkusen, po 3-1 z Interem i VfB. Co do Napoli - to dużo silniejszy zespół od Interu i Wliki moga spodziewać się trudnej przeprawy. Ich ofensywa to przede wszystkim strzelający mnóstwo bramek Higuain i ofensywny pomocnik Hamsik. Są również świetni skrzydłowi Mertens i Callejon. Błękitni nie byli ostatnio w najwyższej formie dlatego cieszy weekendowe 3-0 z bardzo silną przecież Florencją. Kiedy drużyna Beniteza ma swój dzień potrafi zagrać kapitalnie - jak np. niedawne 4-0 w Trabzonie czy 3-2 z Juve o Superpuchar Włoch w grudniu. Jest to drużyna przede wszsytkim własnego boiska, gdzie moze ograć kazdego ale z wyjazdów zazwyczaj przywozi jakieś bramki, trochę gorzej z punktami. W tym spotkaniu nie mamy co spodziewać się szachów - na pewno Wolfsburg od początku narzuci szybkie tempo, a Włosi potrafią grać z kontry i będzie to przez 90 minut wymiana ciosów z obu stron i możliwe że wysoki wynik. | Autor: matthiasvandal |
Analiza: VfL Wolfsburg - Napoli | Typ: 1 | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 1.84 | Na Volkswagen Arena dojdzie dziś do pojedynku niemiecko-włoskiego w 1/4 Ligi Europy. VfL Wolfsburg podejmie SSC Napoli i wydaje się, że to przedstawiciel Bundesligi (przynajmniej w pierwszym meczu) jest faworytem do zwycięstwa.
Wolfsburg co prawda niezbyt często rywalizuje z włoskimi drużynami w europejskich pucharach, ale w tym sezonie ma już na rozkładzie Inter Mediolan (3:1 i 2:1) w poprzedniej rundzie tych rozgrywek. Jeśli chodzi o Napoli to oni akurat w rywalizacji z niemieckimi drużynami nie prezentują się najlepiej - do tej pory rywalizowali 16 razy z zespołami z Bundesligi, wygrali 4 razy, 4 razy remisowali i 8 razy przegrywali. Jeszcze gorzej wygląda to na "niemieckiej ziemi" gdzie nie wygrali ani razu - 3 remisy i 5 porażek.
Ponadto warto też uzmysłowić sobie, że Wolfsburg na własnym terenie jest bardzo wymagającym rywalem i ciężkim do pokonania. Tylko w Bundeslidze ich statystyki meczów domowych to 12 zwycięstw i 2 remisy (mają lepsze niż Bayern Monachium). W 2015r. natomiast Wolfsburg wygrał wszystkie swoje domowe spotkania (licząc wszystkie rozgrywki), co również musi robić wrażenie. Jeśli chodzi o Napoli to oni ostatnio w efektownym stylu wygrali z Fiorentiną (3:0), wcześniej jednak bardzo mocno zawodzili, dość powiedzieć, że zwycięstwo nad Violą było 2 wygraną w ostatnich 10 meczach o stawkę!
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze muszą sobie radzić bez Hunta, pozostali piłkarze będą natomiast dziś do dyspozycji trenera Dietera Heckinga. Rafael Benítez natomiast nie będzie mógł skorzystać z usług Michu, Gargano i Zúñigi. Według mnie pierwszy mecz tych ekip rozstrzygnie na swoją korzyść zespół z Wolfsburga i wcale nie musi być to skromne jednobramkowe zwycięstwo. Według mnie VfL stać by na własnym boisku wypracować sobie odpowiednią zaliczkę przed meczem rewanżowym. | Autor: krz-widzew |
Analiza: VfL Wolfsburg - Napoli | Typ: 1 | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 1.81 | W dzisiejszym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Europejskiej drużyna Wolsburga podejmie na swoim boisku Napoli.
Faworytem tej pierwszej konfrontacji są gospodarze,którzy w tym sezonie prezentują się znakomicie.W Bundeslidze
zajmują 2 miejsce i raczej wicemistrzostwo mają w kieszeni,ponieważ mają 7 punktów przewagi a ich forma nie spada
aby roztrwonić tą przewagę.Po za tym w lidze europejskiej wygrali 4 spotkania i tylko raz zremisowali fazie grupowej,
natomiast w poprzedniej rundzie pokonali 2 razy Inter 3-1 i 2-1 i dziś przyjeżdża następna włoska drużyna,która jest
jak najbardziej w ich zasięgu. Podopieczni trenera Dietera Heckinga mają serię 7 meczy bez porażki i dziś na pewno zechcą ją podtrzymać
i zdobyć zaliczkę przed rewanżem,bo Napoli na chwilę obecną jest o wiele lepszą drużyną niż Inter.W dzisiejszym spotkaniu
z powodu kontuzji nie zagra Hunt,ale kadra zespołu niemieckiego jest na tyle szeroka że ta absencja nie osłabi drużyny z Wolsburga.
Wszyscy liczą w tym spotkaniu na najlepszego strzelca drużyny jakim jest Bas Dost który w tym sezonie strzelił już 16 bramek,a nie
wolno zapomnieć także o takich zawodnikach jak Kevin De Bruyne,André Schürrle,i Ivan Perišić,którzy ostatnio są w doskonalej formie.
Goście drużyna Napolii w lidze włoskiej zajmuje 4 miejsce ,ale ich ostatnie wyniki nie są najlepsze bo co prawda w ostatniej kolejce
wygrali z Fiorentiną 3:0, ale wcześniej mieli serię 5 meczy bez zwycięstwa. Dziś zagrają bez kontuzjowanych Gargano,i Michu dlatego wszyscy
liczą na najlepszego strzelca drużyny jakim jest Higuain ,który w tym sezonie strzelił 21 bramek.W poprzedniej rundzie podopieczni trenera
Rafa Beniteza wyeliminowali drużynę Dinama Moskwa wygrywając we Włoszech 3-1 a na wyjeździe remisując bezbramkowo. Patrząc na
historię spotkań drużyny Napoli to nigdy nie udało się im wygrać z niemieckim klubem na ich boisku a było tych spotkań aż 8 i
dlatego patrząc na obecną dyspozycję obu drużyn to raczej pewne jest zwycięstwo gospodarzy w tym meczu.
| Autor: loki123 |
Analiza: VfL Wolfsburg - Napoli | Typ: 1 | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 1.81 | Bardzo ciekawie zapowiada się ćwierćfinał Ligi Europy po między Wolfsburgiem i Napoli. W Niemczech faworytem są oczywiście Wilki, które w tym sezonie spisują się fenomenalnie.
Wilki w Bundeslidze z 60 punktami są wiceliderem i raczej juz zapewniły sobie grę w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Wszystko za sprawą fenomenalnej gry. W rundzie wiosennej zaliczyli w lidze 8 zwycięstw, 2 remisy i porażkę. Do tego w Lidze Europy wpierw wyeliminowali Sporting Lizbonę (2:0, 0:0), a później Inter (3:1, 2:1). Należy także pamiętać o ich fenomenalnej grze przed własną publicznością, gdzie w ostatnie 10 spotkań zakończyli zwycięstwami! W miniony weekend wygrali 2:0 z HSV. Wcześniej pokonali 3:1 Stuttgard, zremisowali 1:1 z Mainz i pokonali 2:1 Inter i 3:0 Freiburg.
Napoli natomiast w ostatnich tygodniach gra po niżej oczekiwań. Wprawdzie w miniony weekend pokonali 3:0 Fiorentinę i wskoczyli na 4 pozycję w tabeli Serie A. Wcześniej jednak przegrali w półfinale Pucharu Italii 0:1 z Lazio, a w Serie A 0:1 z Romą. W Lidze Europy wpierw wyeliminowali Trabzonspor (4:0 i 1:0) a w poprzedniej rundzie Dynamo Moskwę (3:1, 0:0). Słabo ostatnio im się wiedzie na wyjazdach, gdzie w 5 poprzednich starciach zaliczyli 2 remisy i 3 porażki.
Moim zdaniem dziś wszystkie argumenty przemawiają za zwycięstwem Wilków, którzy znajdują się w o wiele lepszej formie i mają za sobą atut własnego boiska. | Autor: seamus |
Analiza: VfL Wolfsburg - Napoli | Typ: 1 | Bukmacher: bet-at-home | Kurs: 1.76 | Napoli ma przeciętny, nijaki sezon, najgorszy odkąd trenerem jest Benitez, ale jak powiedział Boniek to boska drużyna i jeden pan Bóg wie jak zagrają. Gosp. są faworytem dzisiejszego meczu i powinni wygrać. U siebie w LE wygrali 3 mecze, 1 zremisowali i 1 przegrali, ale ta porażka była bez większych konsekwencji (w grupie z Evertonem, 0:2). Gosp. nie przegrali jeszcze meczu u siebie w Bundeslidze,a w tym roku rozbili nawet Bayern M. (4:1, Bayern grał w 11!).
Wolfsburg jest prawd. najmocniejszą drużyną w tej edycji LE obok Sevilli. Ma bardzo mocny skład, dobrą formę(w b.mocnej lidze niemieckiej jest tylko za Bayernem). Napoli przegrało 3-4 mecze w Serie A z rzędu. Do tego odpadło z PW po porażce 0:1 z Lazio (a do awansu wystarczał im remis 0:0). Gosp. powinni wygrać tym bardziej, że w Neapolu będzie gorąco. Ten zespół ma głośnych fanatycznych kibiców. Wolfburg przegrał zatem tylko 1 mecz u siebie w tym sezonie, jest też w 1/2 PN i może również wygrać to trofeum. Zespół ma bardzo dobrych zawodników jak Dost (napastnik, b.dobra forma w tym roku i wiele bramek) jak świetny De Bruyne(w Kickerze ma śrdnią w top 3!). Do tego Wolfburg grał już z włoską drużyną w poprzedniej rundzie i wie czego się spodziewać (wygrać z Interem oba mecze 3:1 i 2:1). Benitez jednak jest świetyny w pojedyńczych meczach więc tylko 50 Euro stawiam. | Autor: Masta |
Ocena popularności meczu 4.5
Ilość analiz 6
|
| |
|