Typy bukmacherskie są specjalnością serwisu betsite.pl. Nasz skrypt typujący mecze z niebywałą dokładnością potrafi przewidzieć typy bukmacherskie na najbliższe mecze. Porównując typy bukmacherskie i statystyki betsite.pl, masz szansę wygrać duże pieniądze u bukmacherów internetowych. Dużą oglądalnością cieszą się również popularne typy bukmacherskie, ekskluzywnie wyselekcjonowane przez naszych typerów. Pozostaje nam życzyć wam szczęścia w typowaniu, a my postaramy się pracować nad silnikiem, aby dobierał jak najbardziej trafne typy.

Typy Bukmacherskie

 
DataGospodarzWynikGośćTypKursBukmacher
20-03-26 20:45Islandia?-?Rumunia1 1.00bet-at-home
Przewidywany wynik według Betsite.pl
Islandia 2 : 1 Rumunia
Czy Islandia wygra?
Postaw zakład 1000 PLN w Bet-at-home i wygraj 2110 PLN
Wpłać 1600 PLN i odbierz 800 złotych bonusu!
Szanse według Betsite.pl
45%28%27%
Obstawiaj zakłady bukmacherskie! Najlepsze kursy proponowane przez Betsite.pl
@2.11 bet-at-home@3.17 bet-at-home@3.34 bet-at-home
Szanse według użytkowników LigaTyperów.pl
Islandia: 75%Remis: 25%Rumunia: 0%
Dołącz do typerów na LigaTyperów.pl i zgarnij pulę nagród w wysokości 750 EURO!
Typy Islandia Rumunia
Kursy na Islandia
@2.11 bet-at-home
Kursy na remis
@3.17 bet-at-home
Kursy na Rumunia
@3.34 bet-at-home
";
Under/OverBukmacherUnderBukmacherOver
0.5bet-at-home6.79bet-at-home1.07
1.5bet-at-home2.75bet-at-home1.40
2.5bet-at-home1.59bet-at-home2.21
3.5bet-at-home1.21bet-at-home3.98
4.5bet-at-home1.06bet-at-home7.39
5.5bet-at-home1.01bet-at-home10.98
Analiza: Islandia - Rumunia
Typ: X
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.00
Kolejne bardzo ciekawe spotkanie w kontekście baraży o Euro2020. Islandia, która od kilku lat naprawdę pokazuje światu świetny futbol mimo, że kraj jest naprawdę bardzo mało, zrobili furorę na poprzednim Euro i na pewno są bardzo zdeterminowani do awansu do kolejnego Euro. Przeciwnika mają dość mocnego ale na swoim poziomie czyli Rumunię, która nie może dorównać swoim dawniejszym gwiazdą gdzie to Rumunia grała z najlepszymi jak równy z równym. Obie drużyny mają bardzo zbliżony potencjał do siebie chociaż ja sam osobiście uważam, że to jednak Rumunia okaże się lepsza nie mniej jednak pierwszy mecz to przede wszystkim granie aby nie stracić bramki. Myślę, że nie zobaczymy zbyt wielu bramek i będzie albo 0:0 albo 1:1. Przekonamy się za kilka dni późnym wieczorem czy miałem rację czy jednak nie. Rumunia na ostatnich Mistrzostwach Europy młodzieżowych pokazała, że może być naprawdę dobrze jeszcze z piłką w tym kraju i myślę, że kilku zawodników zobaczymy już w tym spotkaniu.
Autor: Poldi26
Analiza: Islandia - Rumunia
Typ: X
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.00
ciekawa konfrontacja w której faworyta ciężko wskazać.Jeszcze nie dawno powiedział bym że Islandia jednak w tych eliminacjach Islandia mnie zaskoczyła i grała po prostu słabo.Z drugiej strony Rumunia od paru lat przeżywa duży kryzys brak młodych utalentowanych graczy brak szkółek szkolenia młodzieży przez lata teraz to wychodzi.Para bardzo trudna do typowania ale wydaje mi się że większe szanse będą mieli gospodarze tego pojedynku czyli Islandia.Są w grupie A czyli po ewentualnym wyeliminowaniu Rumunii zmierzą się z wygranym z pary Bułgaria Węgry.Powiem szczerze wszystkie te drużyny jak dla mnie są na podobnym poziomie i średnio wierzę żeby któraś z tych drużyn odegrała kluczową role na mistrzostwach.Są to drużyny które na tą chwilę nigdy nie pojechały by na taką impreze gdyby nie fakt że FIFA poszerzyła liczbę drużyn na mistrzostwach.Dlatego według mnie te mistrzostwa będą słabe a kluczowe mecze i zarazem najciekawsze odbędą się dopiero w fazie pucharowej.
Autor: grabektyper
Ocena popularności meczu 4.0 Ilość analiz 2